שוקרייה

מסעדת שוק אותנטית ושמחה בהוד השרון

בשוקרייה יצרנו אווירה ייחודית ומזמינה המביאה לחיים את הקסם של שוק שוקק חיים ומשלבת אותו עם אלגנטיות מודרנית. העיצוב שלנו יוצר אווירה נעימה ומזמינה, כל פרט נערך מתוך מחשבה ונועד לספק לכם חווית אוכל בלתי נשכחת.  

תפריט המסעדה כולל מגוון מנות אותנטיות וטעימות, המבוססות על חומרי גלם טריים ואיכותיים. 

בלב המטבח הפתוח נמצא הג׳וספר, תנור פחמים ייחודי אשר מעשיר ומכתיב את הטון של המנות המוגשות במסעדה. על הג׳וספר  נצלים בשרים איכותיים, דגים טריים וירקות עסיסיים, כולם נעטפים בחום ובטעמים עשירים.

תפריט בראנץ׳ מפנק מלא כל טוב, באווירת בוקר שישי ומוזיקה נעימה מבטיחים התחלת סוף שבוע בנימה אופטימית

אוכל טעים ומשמח, חברים, חיוך, צ׳ייסר, מה צריך יותר מזה? 

ניר שלמור, שף ובעלים

מאז ומתמיד חלמתי להקים לי מסעדה משלי. מקום אינטימי, עם תפריט מהוקצע, מקום שבו עושים דברים בצורה אחרת, אישית.  בשוקרייה שילבתי יחד את החזון והתשוקה שלי כדי ליצור חווית אוכל בלתי נשכחת. 

עם שנים של ניסיון וחלום חיים לפתוח מסעדה משלו, פתחה שוקרייה שאת שעריה בפברואר 2020. למרות האתגרים שהציבה הקורונה, ניר מנווט בהצלחה בזמנים אלה וממשיך לספק לאורחים אוכל ושירות יוצא דופן. 

Untitled Capture35748 (1)
Untitled-Capture35999
Untitled-Capture35870
Untitled-Capture35895-1

תפריטים

התפריט שלנו מורכב ממנות מגוונות היוצאות מתנור הפחמים – ג'וספר, כך שיש להן את הצריבה והטעם הייחודי שאי אפשר להשיג בדרך אחרת. והכל מדויק לפרטי פרטים.

כתבו עלינו

הכירו את השוקרייה, הספוט הכי טעים ומפתיע להתחיל בו את עונג שישי. יש לנו בראנץ' חדש לזעוק לעולם, והבשורה הטובה – הוא מחוץ לתל אביב כך שאין בעית חנייה, פקקים וצפיפות אוכלוסין.

אם רק תשברו ימינה בשלט הנכון, מחכה לכם חניה גדולה, נווה מדבר תעבורתי, וגם השוקרייה. ויותר חשוב – מחכות הפיתות של השוקרייה.
תפריט הפיתות של שוקרייה גורמות לך לעשות שני דברים – לאכול, ולרקוד.

חיבור בין טעמים שונים תמיד מסקרן- כעת קבלו את פניו של החיבור בין המבורגר לחציל ופיסטוק.
התוצאה מפתיעה, החיבור עובד, יש טוויסט בעלילה

האווירה במסעדה הקטנטנה הזו חופשית, המוזיקה מענגת, האלכוהול מצוין ונדמה שהשפים והמלצרים נהנים מהדרך. תכלס, גם אנחנו.